Sveti Konstantin

Św. Konstantyn i Elena to najstarszy bułgarski kurort oferujący przyjeżdżającym szeroki wybór niepowtarzalnych atrakcji. Św. Konstantyn to też najstarsza miejscowość wypoczynkowa na bułgarskim wybrzeżu. Miasteczko położone 9 km na północ od Warny. Położenie wśród zieleni, nieograniczone możliwości uprawiania sportów, źródła mineralne, programy kulturalno-rozrywkowe, kasyno, profesjonalne centrum biznesu. Kiedyś o nazwie Drużba. Pomimo tego, że położone jest tuż obok gwarnych Złotych Piasków jest to spokojne uzdrowisko słynące z kąpieli leczniczych.

Leczniczy mikroklimat, romantyczne skałki i zatoczki stworzone do długich spacerów, nocne życie i bogata oferta kulinarna spodobają się każdemu. Odpoczywali tu mieszkańcy Warny jeszcze przed odzyskaniem niepodległości przez Bułgarię. Poczynając od niezwykłego mikroklimatu, przez złote, piaszczyste plaże, na lazurowym morzu kończąc. Każdemu przypadnie do gustu różnorodna oferta kulinarna, mineralne źródła, a także zachęcające do romantycznych spacerów długie, wąskie uliczki, urocze skałki i świetnie zagospodarowane promenady.

Miejscowość wyjątkowa i niezapomniana, gwarantująca wypoczynek na najwyższym poziomie.

IP:54.87.30.2, host: ec2-54-87-30-2.compute-1.amazonaws.com

Komentarze i opinie

  • ania Ania

    To doskonałe miejsce na popołudniowe i wieczorne spacery, podczas których można podziwiać przyrodę uzdrowiska i wstąpić do regionalnej knajpki z muzyką na żywo Bułgarska Svadba, ale nie tylko, gdyż w miasteczku na głównym deptaku możemy zaliczyć kilkanaście knajp, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

    data dodania 2012-01-22 21:37:58
    Forum Sveti Konstantin

Newsletter
© 2009-2014 sql 9