Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg (Slanczew Briag) położony jest w Zatoce Nesebyrskiej. Nazwa w pełni oddaje warunki klimatyczne; słońce, czysta woda, wydmy piaszczyste sięgające czasem 20 m wys., nowoczesne hotele, bungalowy, campingi z 5000 miejsc. Wiele hoteli i restauracji projektowano nawiązując do wzorów oryginalnej bułgarskiej architektury. Niskie domy z altanami, ukryte wśród krzewów i drzew, ze sklepionymi bramami, wykuszami, dużymi oknami, obok supernowoczesnych hoteli, to charakterystyczny krajobraz.

Plaża bardzo dobrze zagospodarowana ciągnie się ok. 6 km. Morze 200 m od brzegu przeważnie nie przekracza 2 m głębokości. Dzięki bryzie morskiej w ciągu dnia nie odczuwa się upału, a noce są orzeźwiające. Wypożyczalnie sprzętu znajdują się na południowym i północnym krańcu kurortu, a kręgielnia przy hotelu "Chrizantema", klub jachtowy w części północnej. Dla dzieci wybudowano na plaży 3 baseny z morską wodą, 6 ogródków z licznymi placami i urządzeniami do gier i zabaw.
Corocznie w miesiących letnich organizuje się tutaj znane festiwale muzyczne, m.in. dekadę "Wielkich symfoników", szczególnie twórców bułgarskich, czerwcowy międzynarodowy Festiwal Bułgarskiej Piosenki Estradowej "Złoty Orfeusz" w lipcu Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny; dekadę muzyki symfonicznej.

Filmy z Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg w Bułgarii to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Hotele, plaże, aquapark i gwarantowana słoneczna pogoda.

Słoneczny Brzeg
IP:184.73.104.82, host: ec2-184-73-104-82.compute-1.amazonaws.com

Komentarze i opinie

  • jarek Jarek

    Jeśli chodzi o plaże to strefa przybrzeżna naszpikowana jest płatnymi parasolami ok 7 lwów i leżakami też ok 7 lewa.Ciężko znaleźć miejsce przy brzegu nie płacąc za w/w wymienione.Strefa bezpłatna za leżakami ok.10 m od morza lub zupełnie z boków plaży. Chcąc się wykąpać najlepiej nie zabierać dużo manatków.Chcąc się popalać albo wykupujesz miejsce lub się rozkładasz za parasolami.

    data dodania 2011-07-24 15:53:04
    Forum Słoneczny Brzeg

Newsletter
Kamery Słoneczny Brzeg

Ravda - Riviera Fort Beach Apartments

Ravda - Riviera Fort Beach Apartments

???????

???????

 ??????? ??? ?????? ??????? ????? ???????? '??????' ???? ????? ????

??????? ??? ?????? ??????? ????? ???????? '??????' ???? ????? ????

sunny beach, burgas, bulgaria 2

sunny beach, burgas, bulgaria 2

BLACK SEA,NESEBAR,BULGARIA

BLACK SEA,NESEBAR,BULGARIA

© 2009-2014 sql 9