Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg (Slanczew Briag) położony jest w Zatoce Nesebyrskiej. Nazwa w pełni oddaje warunki klimatyczne; słońce, czysta woda, wydmy piaszczyste sięgające czasem 20 m wys., nowoczesne hotele, bungalowy, campingi z 5000 miejsc. Wiele hoteli i restauracji projektowano nawiązując do wzorów oryginalnej bułgarskiej architektury. Niskie domy z altanami, ukryte wśród krzewów i drzew, ze sklepionymi bramami, wykuszami, dużymi oknami, obok supernowoczesnych hoteli, to charakterystyczny krajobraz.

Plaża bardzo dobrze zagospodarowana ciągnie się ok. 6 km. Morze 200 m od brzegu przeważnie nie przekracza 2 m głębokości. Dzięki bryzie morskiej w ciągu dnia nie odczuwa się upału, a noce są orzeźwiające. Wypożyczalnie sprzętu znajdują się na południowym i północnym krańcu kurortu, a kręgielnia przy hotelu "Chrizantema", klub jachtowy w części północnej. Dla dzieci wybudowano na plaży 3 baseny z morską wodą, 6 ogródków z licznymi placami i urządzeniami do gier i zabaw.
Corocznie w miesiących letnich organizuje się tutaj znane festiwale muzyczne, m.in. dekadę "Wielkich symfoników", szczególnie twórców bułgarskich, czerwcowy międzynarodowy Festiwal Bułgarskiej Piosenki Estradowej "Złoty Orfeusz" w lipcu Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny; dekadę muzyki symfonicznej.

Filmy z Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg w Bułgarii to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Hotele, plaże, aquapark i gwarantowana słoneczna pogoda.

Słoneczny Brzeg
IP:50.19.169.37, host: ec2-50-19-169-37.compute-1.amazonaws.com

Komentarze i opinie

  • jarek Jarek

    Jeśli chodzi o plaże to strefa przybrzeżna naszpikowana jest płatnymi parasolami ok 7 lwów i leżakami też ok 7 lewa.Ciężko znaleźć miejsce przy brzegu nie płacąc za w/w wymienione.Strefa bezpłatna za leżakami ok.10 m od morza lub zupełnie z boków plaży. Chcąc się wykąpać najlepiej nie zabierać dużo manatków.Chcąc się popalać albo wykupujesz miejsce lub się rozkładasz za parasolami.

    data dodania 2011-07-24 15:53:04
    Forum Słoneczny Brzeg

Newsletter
Kamery Słoneczny Brzeg

Ravda - Riviera Fort Beach Apartments

Ravda - Riviera Fort Beach Apartments

???????

???????

 ??????? ??? ?????? ??????? ????? ???????? '??????' ???? ????? ????

??????? ??? ?????? ??????? ????? ???????? '??????' ???? ????? ????

 ??????? ??? ?????? ??????? ????????? '???????' ????? ?????? ?????? ???? ?????

??????? ??? ?????? ??????? ????????? '???????' ????? ?????? ?????? ???? ?????

sunny beach, burgas, bulgaria 2

sunny beach, burgas, bulgaria 2

© 2009-2014 sql 9