Willa Vitosha

Ocena:

(w obwodzie Kiten)

Willa Vitosha znajduje się około 300 m od północnej plaży w Kiten. Plaża Atliman jest jedną z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu Bułgarii Południowej Morza Czarnego. W niewielkiej odległości od morza domki znajdują się w zacienionym i chłodnym lasu dębowego przyległych do miasta Kiten (około 200 m).

Willa Witosza dysponuje 10 luksusowe domy, z których każdy:
- z prywatną łazienką/WC jednostki;
- aneks kuchenny z wyposażeniem-kuchenka, lodówka, sztućce;
- Telewizja kablowa, Internet.

Willa Vitosha 1
Willa Vitosha 1
Willa Vitosha znajduje się około 300 m od północnej plaży w Kiten. Plaża Atliman jest jedną z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu Bułgarii

Willa Witosza jest pięknie z trawników i kwietników, które przyczynia się do dobrego samopoczucia i relaksu Gości. Otoczony jest miejsce, ciche i spokojne, co sprawia, że nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi i osób preferujących spokój. Posiada również prywatny parking i plac zabaw dla dzieci z huśtawki, piaskownica i zjeżdżalnia.

Współrzędne geograficzne Willa Vitosha
Latitude: N 42° 14’ 01" (42.233685), Longitude: E 27° 46’ 32" (27.775440)

Kiten Resort Village położony jest w południowo-wschodniej części Republiki, na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, 55 km na południowy wschód od dzielnicy miasta centrum Burgas, 5 mil na południe od miejscowości Primorsko, 12 mil na północny zachód od centrum sąsiednich miejscowości Tsarevo. Znajduje się na północ od ujścia rzeki Nahirne (Kitenska River), a część-półwysep Urdoviza.

Wybrzeży Półwyspu są strome i wysokie na 10-15 metrów. Około 120 metrów długości i szerokości 60-80 metrów. Szyi, która łączy go z lądem, jest dość wąski, nie więcej niż 40 metrów. Obecnie duża część wsi znajduje się poza półwyspem. Obszar miejscowości jest 1450 akrów i ziemi to-17 100 hektarów. Historia miejscowości jest bardzo stare. Przy lokalizacji dzisiejszego miasta Kiten można zobaczyć ruiny twierdzy Urdoviza, 35 km od Sozopola, na półwyspie nad Morzem Czarnym. Nazwa pochodzi z epoki brązu Urdoviza odległych w starożytnej Tracji. Jest to stara osada tracki, która znajduje potwierdzenie w liczne znaleziska zabytkowe kamienne kotwice i ceramiki z późnej epoki brązu, arhaičeska, klasyczna i hellenistycznej, Zawijanie ceramiki oraz fragmenty ceramiki Roman červenofirnisovi, Znalezione w zatoce wokół półwyspu. Teraz tutaj jest zachowanych murów, który jest na półwyspie pregraždala na kontynencie. Pod koniec XIX wieku ściany Urdoviza został bardzo dobrze zachowane.

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2015
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]