Kemping Zora

Ocena:

(w obwodzie Obzor)

Kemping Zora stanowi idealne miejsce na wakacje relaks i spokój, w połączeniu z zabawy i ciekawych doświadczeń. Kompleks składa się z 11 bungalowów, miejsca dla namiotów i przyczep kempingowych, Park, miejsce do grillowania i kuchnia, parking, plac zabaw dla dzieci oraz restaurację, na łącznej powierzchni 5000 metrów kwadratowych.

Kemping Zora położony jest w mieście, tylko 30 km od Starego Miasta w Nesebyrze i mniej niż 60 km od dwóch największych morze miasta Burgas i Varna. Kemping znajduje się w północno-wschodniej części miasta, 100 m od plaży i 50 metrów od głównej drodze Burgas-Warna. Camping oferuje różnego rodzaju zakwaterowanie, z którego można wybrać z domki, pokoje w hotelu część-Villa, miejsca dla namiotów i przyczep kempingowych.

Kemping Zora 1
Kemping Zora 1
Camping Zora stanowi idealne miejsce na wakacje relaks i spokój, w połączeniu z zabawy i ciekawych doświadczeń. Znajduje się w małej miejscowości Obzor, zaledwie 30km

Dostępne w środku wybrzeża Morza Czarnego nasz Kemping oferuje możliwość wypoczynku, jak również co kilka dni przechodzący obok turyści, co zwiedzanie kraju lub podróży z Rumunii, Turcji i Grecji i na dłuższy wypoczynek.

Współrzędne geograficzne Kemping Zora
Latitude: N 42° 49’ 15" (42.820861), Longitude: E 27° 52’ 59" (27.882957)

Wygody kempingu znajduje się w położeniu miasto położone 500 m od centrum miasta i jeszcze w spokojnej okolicy, co pozwala na wypoczynek i relaks. Jedną z głównych zalet wolnego obszaru kempingu cieszyć i bawić naszych turystów, a zwłaszcza dzieci. Nie najmniej jest wysiłek właścicieli i pracowników aby wakacje niezapomniane i preferowanych. Świadectwem tego są wielu stałych bywalców, którzy przyjeżdżają do odpoczynku na nas z wielką satysfakcją.

Plaża znajduje się 300 metrów od kempingu. Jest obsługiwany przez ratowników na służbie w miesiącach letnich. Można wypożyczyć słońce parasole i leżaki plażowe, ale może też przynieść własne. Dzieci mogą mieć prawdziwy zabawa, biegać swobodnie w zabezpieczonych tereny zielone kempingu. Rodzaj zakwaterowania są przeznaczone do zaspokojenia potrzeb i preferencji-klimatyzowane pokoje w willi, prywatne domki letniskowe i boiska dla przyczep kempingowych, samochodów kempingowych i namioty, z doprowadzeniem wody i energii elektrycznej. Wiele drzew, łąk, kwiaty i ptaki, położony z dala od wysokich budynków wielokondygnacyjnych i zakurzonych bulwary dużych miast.

Zora Camping - Bungalows, Obzor
Czarny morzem Obzor położony jest na granicy między Warna i Burgas regionów. To jest 65km na południe od Varna i 75km na północ od Burgas.

Adres Campingu Kemping Zora

Camping Zora, Obzor
58, Slavyanska Str.
open from 24 May to 30

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2015
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]