Kamchia Danny Bungalows

Ocena:

(w obwodzie Warna)

Danny znajduje się w kompleksie resort Kamchiya, usytuowany jest wśród malowniczego lasu dębowego, 20 km od miasta Varna i 1 km od ujścia rzeki Kamchia i rezerwatu. To jest tylko 300 m od 3-kilometrowy odcinek plaży. Holiday Village DANNY działa nieprzerwanie od maja do października i oferuje 40 miejsc noclegowych w 6 sztuk 2 rodzaje willi:

Pokój typu Twin:
Domy z dwóch pokoi z osobnymi wejściami z wspólnej zadaszony taras. Są one wyposażone w dwa łóżka, rozkładana, lodówka, TV, wyposażony aneks kuchenny i łazienkę z łazienką w każdym pokoju.

Kamchia Danny Bungalows
Kamchia Danny Bungalows
Danny znajduje się w kompleksie resort Kamchiya, usytuowany jest wśród malowniczego lasu dębowego

Apartament typ: jednorodzinny
Domy jednorodzinne z dwoma pokojami dwuosobowymi, salonem z sofą, wyposażony aneks kuchenny, TV, lodówka, łazienka z WC, duży zadaszony taras.

Współrzędne geograficzne Kamchia Danny Bungalows
Latitude: N 43° 01’ 56" (43.032359), Longitude: E 27° 53’ 05" (27.884778)

Ośrodek otoczony jest ogromnym płotem gwarantującym ciesze i spokój. W miejscowości znajduje się strzeżony parking dla samochodów w bezpośrednim sąsiedztwie domów, lokali gastronomicznych, Bazaar, dyskoteki, kino, korty tenisowe, apteka, centrum medyczne.

Ośrodek znajduje się w pobliżu ujścia rzeki malowniczy Kamchia, wśród gęstych lasów, egzotyczne Lilie wodne i róże tytułowego rezerwatu, w pobliżu Morza Czarnego. Plaże są szerokie, z piaszczystymi wydmami wydmami. Klimat jest bardzo przyjemne. Sezon letni rozpoczyna się w maju i trwa do września. Przedstawiamy Państwu największej piaszczystej plaży na wybrzeżu Bułgarii nad Morzem Czarnym. Dobrze złote dnie piasek, płytkie i gładka. To jest dopiero początek tego co cię czeka. Wolność i relaksuje, który oferuje plażę, są główną rzeczą, która odróżnia go od plaż duże kurorty nad Morzem Czarnym. Tutaj każdy znajdzie własny kawałek plaży na której się całkowicie zrelaksować.

Varna - Kamchia
Ujście rzeki Kamicha przy której usytuowany jest ośrodek
Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2015
  • Komentarze i opinie
  • Brak komentarzy na forum, możesz być pierwszą osobą rozpoczynającą temat
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. [ok]